Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  NUDISM IN ALTE TARI

Cap d'agde vara 2023

Cineva intresat de cap d'agde vara asta? Ma gandesc in septembrie 7 nopti acolo. Daca este cineva interesat ne putem discuta 

Suntem deja la Agde. Preferam lunile de vara. Septembrie nu ne a placut. 

Tocmai ce ne-am intors si noi din Cap D'agde, a fost prima experienta.laughing

Tocmai ce ne-am intors si noi din Cap D'agde, a fost prima experienta.laughing

Ia  poveste  ceva  frumos....Nu  am  fost ,dar  ....

Salut, poti s-a ne zici si noua putin cum ai ajuns acolo(masina, avion)? multumesc. 

Salut, poti s-a ne zici si noua putin cum ai ajuns acolo(masina, avion)? multumesc. 

Salutare, am fost cu mașina, am făcut un traseu, ieșit pe la Unguri- Croația, am stat 3 zile in Koversada- Genova stat o noapte pentru pauza, apoi direct pana in Cap d'agde, retur ne/am cazat in Nisa 3 zile, vizita o zi Monaco, apoi Nice - Ljublijana pauza o noapte,Ljublijana- Romanica fara pauza de somn.

Vineri plecam iar spre Agde pana pe 22 august. Mai e cineva acolo in perioada asta?

Am ajuns in data de 23, ne-am cazat la Oltra, dupa care am iesit la plaja. Lume foarte multa. Am luat plaja de la Heliopolis spre sud. Plaja de naturisti e o aglomeratie acceptabila. Cum treci de barul acela ce desparte plajele de naturisti si de sw. ,este o aglomeratie foarte mare pe plaja de nu gasesti un petec de loc sa te pui la plaja. La ce am fost surprinsi, comunitatea LGBT sa mutat pe plaja de sw si nu mai stau in partea de sud a plajei. Activitate sexuala multa din partea lor, ceea ce ne-a deranjat ( probabil inca pe multi altii) si ne-am stabilit cu plaja dupa barul Paralia, pe plaja de naturism. Seara, lume multa, localurile pline. Am fost la Melroose sa dansam putzin, dar nu am stat decat o ora, am fost obositi de la drum. 

Salut,

bifat Cap d Agde pt prima oara, o experienta placuta, garantat vom merge si la anu

cazare pe airbnb, facut naveta oras -sat cu autobuzul (1 eur) , plaja la Paralia 

club Glamour la prinz, seara plimbare prin sat sau prin port 

recomand, am stat 6 zile dar regretam ca am luat asa putin, data viitoare stam mai mult 

Salut,

bifat Cap d Agde pt prima oara, o experienta placuta, garantat vom merge si la anu

cazare pe airbnb, facut naveta oras -sat cu autobuzul (1 eur) , plaja la Paralia 

club Glamour la prinz, seara plimbare prin sat sau prin port 

recomand, am stat 6 zile dar regretam ca am luat asa putin, data viitoare stam mai mult 

cel mai misto e sa stati in sat mereu. e alta experienta, mai ales in ultima zi de plecare.

da stiu, dar pana ne-am hotarat noi au explodat preturile, oricum cu autobuzul faceam 12 min, statia o aveam in fata cazarii

daca doreste cineva sa mearga ii dau cazare super fara comisioane pe airbnb, la anu stim lectia 

avion  direct pana in Marsilia ( Ryanair), tren Cap d Agde, autobuz nr 4 cazare in port, autobuz 4 sat naturist

septembrie e cam pustiu? apa rece ?

septembrie e cam pustiu? apa rece ?

In afara de faptul ca serile sunt mai reci, se intuneca mai repede, nu mai este la fel de multa lume si e mai calm ca sa zicem asa. Pentru noi, cel mai frumos la Agde...iulie si august.

We're going there from 8 to 15 June at nudist campsite

salut, 

noi mergem anul 2024 pe 16 august, tot pe airbnb, avion Paris - tren Cap d Agde