Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  NUDISM IN ROMANIA

OCNA SIBIULUI - NUDISM

OCNA SIBIULUI - NUDISM
Va rog sa postati impresii, pareri, fotografii, pentru a realiza la sfarsitul sezonului un articol despre aceasta plaja.

"www.ronudism.ro"

Cald şi bine, 20 lei intrarea/zi, inclus şezlong şi duşuri calde. Nudism, noroism, bălăceală în lacuri sărate şi salinism. Greu de găsit parcare în weekend prețuri cam mari la alimentație şi cazare. Indicat cu cortul şi cu motocicleta.

20170801_160159.jpg1.3M123 views
20170810_114416.jpg947.6K116 views

Astazi erau in jur de 20 de persoane la Ocna. Erau doua cupluri in rest femei si barbati cam de varsta a treia. Daca era si un lac in zona in care se face nudism chiar era ceva fain.

Cam scump pentru nimic (ma refer la partea de nudism) 

"www.ronudism.ro"

Salutare

Am trecut acum pe la Ocna

Erau ceva oameni, putini ce-i drept.

Zona nudistilor era insa pustie

Sa auzim numai de bine

Am inteles ca si in plin sezon este cam pustie zona nudistilor.

"www.ronudism.ro"

Am trecut acum 2 saptamani pe la ocna

Erau cam 8-10 persoane

Spre surprinderea mea, toti aveau sezlong

S-a schimbat ceva oare?

Daca a fost cineva acolo, ne poate da ceva detate?

Nu s-a schimbat mare lucru. Inca de anul trecut au aparut sezlonguri dar asta doar pentru ca a mai adus lumea cate unul doua. Pana anul trecut se platea sezlongul dar cum a fost inclus in pretul intrarii probabil n-a mai zis nimeni nimic daca oamenii au dus si acolo.

A fost careva la ocna sibiului? Ceva miscare?

Si pe noi ne intereseaza. Cineva cu un reportaj ;)))?

Sambata probabil o sa ajung a doua oara in acest an la Ocna. Prima data a fost cam innorat dar sambata se anunta vreme frrumoasa. Daca mai sunt membri prin zona sambata dati un semn.

Am fost astazi la Ocna Sibiului,timp frumos, a fost full peste tot.

Am stat o ora si la nudisti, dar nu am ramas incantat. Intradevar locul este mai izolat, dar lipsa apa pentru balaceala, deci loc bun decat pentru plaja. Populatie putina, cam 10 barbati si un simgur cuplu, langa care ne-am asezat, dar erau japonezi, asa ca nu am avut cu cine schimba o vorba. Deci in concluzie, slabut la Ocna Sibiului. 

Eu am fost cu o prietena luni dupa servici

Mai erau vreo 7 barbati acolo.

Bine macar ca functioneaza dusurile din zona nudistilor astfel te mai poti racori.

In rest doar gaurile cu namol

Ne bucuram ca încă ne dau voie. Cam asta este situația la noi :(

"www.ronudism.ro"

AI gresit topicul , eu cred ca tu cautai un site de matrimoniale.

@starchaser: la post-ul cui faci referire?

Daca e vorba de al meu, cred ca ai interpretat gresit mesajul.

Mie personal mi-ar fi placut sa fie ceva amenajat acolo, atata tot.

Sa auzim numai de bine

A fost un un alt post (sters intre timp de admini).

A fost o doamna care cred ca era un domn. Zilnic își făcea un cont nou și posta anunțuri de swing, sex pe forum.  Vad ca momentan a renunțat. 

"www.ronudism.ro"

Ok, am inteles

Nu am vazut post-ul respectiv

Sper ca nu s-a, suparat nimeni pe mine

Sa aveti o zi faina domnilor 

Nici o supărare . Trebuia sa le șterg pe amândouă sa nu fie confuzie. 

"www.ronudism.ro"

e foarte fain linistita ocna

DSC00068.JPG302.5K56 views
DSC00067.JPG303.7K51 views
DSC00063.JPG293.3K56 views

Azi la Ocna Sibiului a fost foarte bine, în jur de 20 persoane. 4 sau 5 cupluri, restul bărbați. Au fost și doua doamne singure, dar cam temătoare. Doar cu tatele pe afara și atât :). A fost bine oricum, liniștit și retras de privirile celor cu slip. Dacă aveam și un lac unde sa intram era chiar foarte bine. Măcar sunt dușurile acolo și mai putem sa ne răcorim. În rest, doar niște bălți cu namol, bun de altfel. Duminică cred ca o sa fiu prezent din nou. 

Ceva miscare azi la ocna ?

25.08 .18 poate

Am fost ieri pana la urma dar era slabut.. 5 persoane doar

Eu am fost duminica 19.08. Au fost in jur de 20 persoane pe durata intregii zile. Sunt curios duminica 26.08 cate persoane vor fi.

Eu am fost duminica 19.08. Au fost in jur de 20 persoane pe durata intregii zile. Sunt curios duminica 26.08 cate persoane vor fi.

In 20.09.2018 dc e vreme buna,dupa ora 15.00, pt cateva ore.

1532496991592.JPEG72.3K36 views