Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  NUDISM IN ROMANIA

OCNA SIBIULUI - NUDISM - part 3

In weekendul 11 12 septembrie voi fi in Ocna...daca e cineva in zona poate da un semn.Sper ca va fi un weekend cald si placut!

12sept dacă  este soare da

perfect...da un semn

Sfîrșit frumos de sezon la Ocna Sibiului 12.09

Vreau o întîlnire extrasezon la Ocna sibiulyi

În plin sezon au fost zile când la nudisti erau doar doua persoane, socotindune și pe mine cu soția, asa cs în extrasezon o sa dea cu minus

Urmează  să  ne redescoperim!

cind vreti la Ocna imi ziceti si mie...:)

Mâine ultima sesiune de călire și sesiune foto la Ocna Sibiului 

Vin si eu Shumi...sper pe la 11 12 cel tirziu sa ajung...ma tenteaza o sesiune foto...sper sa nu fie prea rece....dar ne descurcam noi frate....cool

Totul a fost grozav și minunat de cald pt noiembrie!!!

Bravo Schumi..esti de apreciat!!!!!

Ce mergea un grătar și un vin fiert!!! 

La mulți ani tuturor naturistilor din zona Ocna Sibiului!!! Să  ne întîlnim cu bine si in 2022!!! Multă sănătate și tot ce vă  doriți!!!

Buna. O singura data am fost in zona, in 2019. Am fost doar eu si inca un domn in decursul a doua zile. Sper ca in 2022 Ocna sa fie mai "populata"

cineva cu chef de nudism si nu numai...?Sibiu?

Se mai face in weekend, plaja nud la Ocna Sibiului in zona lacului Sarat ???

Zona a fost scoasa inca de anul trecut in afara strandului. Atunci inca se facea, anul acesta nu am ajuns.

Stiu ca a fost scoasă in afara strandului.....avem nevoe ide intimitate fata de textilisti.....ar fi interesant sa am unde sa-i duc  pe prietenii mei, cuplu fara prejudecati .....

Stiu ca a fost scoasă in afara strandului.....avem nevoe ide intimitate fata de textilisti.....ar fi interesant sa am unde sa-i duc  pe prietenii mei, cuplu fara prejudecati .....

Am auzit de ceva loc la Slimnic . S-a aranjat ceva în curtea unei case , dar e doar din auzite . Poate cineva din zona,  poate spune mai multe. 

Slimnic str Mediașului nr 3 (Marin Gheorghe Constantin) 

Daca nu intretine nimeni valea aia ( nu ca faceau mare lucru inainte dar macar erau cateva dusuri si niste banci) o sa dispara locul cat de curand.

Ati fost la locatia din Slimnic cuplusibiu6669 ???? Este de recomandat sa merg cu niste prieteni ???

Nu am fost, dar acolo îl găsești pe șefu de post, sigur el te poate indruma

Ha ha ha.....tare asta.....super tare abordarea....jos palaria ptr un asa simt al umorului........innocent

Salutare...ce mai stiti de Ocna Sb ???mai se face nudism ?a mai fost cineva vara asta ?

Sunny, zici ca ești din Vestem, cum de nu ști ce se întâmplă la 20 km de tine? 

Pai daca nu am fost....de unde sa stiu.?am fost in schimb la Eforie...destil de ok atmosfera

Deci, nudism doar în concediu?