Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  NUDISM IN ROMANIA

OCNA SIBIULUI - NUDISM - part 2

Depinde, zona de lacuri e foarte ok pentru câteva zile de relaxare dar nudism se face undeva unde nu exista altceva decât loc de plaja ca să zic asa. Dacă va mulțumiți cu un loc de plaja pentru nudisti e foarte ok. Important e sa nu aveți așteptări mari de la acel loc. 

Merge cineva în weekend la Ocna!? 

Stiti cumva daca mai e deschis pt weekendul acesta? 

Da, e deschis. 

Ocna Sibiului...la sfarsit de sezon....

thumbnail (1).jpg334.5K115 views
thumbnail (2).jpg451.1K86 views
thumbnail (3).jpg402.5K101 views
thumbnail.jpg450.9K104 views

mai sunt cel putin 2 zile de ocna,luni si marti ,20 ron intrare 2 pers 0 ron parcare,Vasile,ne pare rau ca nu ne cunoastem ,sigur socializam azi cu tine

vad in poza de profil sapca alba,cred ca ai stat in drept cu dusurile,vb data viitoare,noi am stat la vreo 20 m de tine ,e usor sa ne recunosti,eram doar 2 cupluri ,noi eram amandoi nud ,celalalt cuplu doar domnu nud ,ea doar topless

Știe cineva daca se mai poate face nudism la ocna? Și câteva detalii daca se poate, cei care ați fost acolo de când a început sezonul acesta. Vă mulțumesc!

După 1 iunie se deschide sezonu, anu trecut doar pe 6 iunie s a deschis

eu daca va fi vremea buna voi merge in Ocna...dar am inteles ca s -a modificat locul in sensul ca acum zona de nudism e in afara statiunii...s-a mutat gardul deci daca vrei sa intri la lacuri trebuie sa platesti...nu stiu sigur dar asa am inteles...

As vrea sa fie adevarat..inainte venea mai multa lume cand zona era in afara strandului...daca trece careva pe acolo sa faca o poza doua

Nu vad de ce ar fi micșorat spațiul acela, nu ii incurca cu nimic și nu cred ca s-au apucat sa mute gardul. Pe de alta parte dacă e adevărat e mai bine asa. 

eu m a cazez deobicei la casute...paznicul de acolo asa mi a zis....daca trece cineva prin zona..poate observa ceva si ne spune si noua ce si cum...

Am  fost  wekendul  acesta  la  Ocna Sibiu

Erau  decat  2  nudist  

Strandul  este  deschis  si  poti  intra  fara  nici  o  taxa

La  lacuri  erau maxim  10  persoane

Am  preferat  sa  stam  textilisti  la  lacuri  si  am  facut  si  baie

Este  in  lucrarie  pe  acolo

Nu  am  vazut  nici  o  medificare  fata  de  acum  5  ani

am vrut sa merg weekedul asta dar e naspa vremea....poate urmatorul a fi cumva mai bine....

Buna sunt un membru nou pe aici..stie cineva la Ocna se mai face nud? Mai merge cineva pe acolo? As dori sa ajung anul acesta acolo...in zona mea nu sunt locuri pentru nudisti...multumesc

Bună tuturor!

A fost cineva anul acesta la Ocna Sibiului în zona pentru nudiști?

Știe cineva cum mai stau lucrurile acolo?

Mulțumesc!

Saptamina viitaore vreau sa ajung ...pe acolo...daca e vreme..si pare a fi....

Salut,

Undeva există poze/descrieri recenți și publici cu plaja de nudiști din Ocna Sibiului? (... am acces limitat pe forum...)

Nu neapărat poze cu nudiști, aș vrea sa văd condițiile plajei; duș; wc; etc...

In Iulie mergem in concediu, si as vrea sa vad câte zile merită rezervat la Ocna.

Multumesc.

Contul a fost aprobat.

Căutați acum și apar câteva poze.

Prea multe nu sunt de văzut, din păcate.

Niste dusuri cu apa rece și nămolul de baza.

"www.ronudism.ro"

Mulțumesc!