Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  NUDISM IN ROMANIA

Locuri de plaje pe lângă Bucuresti

În acest weekend se anunță vreme buna pt plaje,știe cineva locuri liniștite unde se poate sta la soare nud?

Langa Arges diverse locații, și salba de lacuri unde e mai ferit!

Am facur nudism acum cativa ani, pe malul lacului Ciurel. Mai este Delta Vaxaresti, dar nu am fost.  La un miment dat m-am gandit la varianta de inchiriat vila cu piscina..Cum sunt ceke carecse inchiriaza otr majorate.. Sunt multe variante in  Piper, in Nord , inspre Otopeni,  Balotesti, Snagov.. Dar costa cam 1000 de euro/ zi.  Sunt conditii ok, cu sezloange, umbrele, acces la bucatarie, frigidere, gratare, mese cu scaune si umbrele.. Doar sa se stranga gașca care sa achite tariful, mai trebuie! Probabil duminica e mai ieftin, avand in vedere ca nu prea se baga lunea sa inchirieze ptr petrecere toata noaptea. .Deci, daca se strang vreo 20 de persoane care sa fie dispuse sa plateasca pretul, cred ca s-ar putea organiza asa ceva. Weekend nudist frumos si cu soare!

La cca 60 km de Bucuresti, in jud Giurgiu se afla comuna Gostinu unde este o plaja pe malul Dunarii. Mergand in jos, pe malul Dunarii gasiti mai multe locuri izolate unde se poate face nudism.