Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  RONUDISM Stiri

SKINBOOK - New beginnings

• INCEPAND CU 01.10.2019, COMUNITATE.RONUDISM.RO DEVINE SKINBOOK.ONE

Singura limba acceptata pentru comunicare pe site devine limba engleza.

• Incepand cu data de 25.08.2019 optiunea de dezactivare temporara a profilului nu va mai fi valabila.

Un cont dezactivat de catre utilizator va fi sters de catre un administrator in maxim 48 de ore.

• Incepand cu data de 01.09.2019 singurul cont de administrator al SKINBOOK/RONUDISM este admin
  • Incepand cu data de 25.08.2019 inceteaza modalitatile de contactare prin skype, twitter, facebook, etc Conturile de "social media" urmeaza sa fie folosite de alte entitati fara legatura cu SKINBOOK/RONATURISM.

Linkul de stergere definitiva a profilului este http://comunitate.ronudism.ro/unregister.php

Inainte de stergerea profilului salvati datele personale prin export, datele nu mai pot fi recuperate dupa stergerea profilului.

Multumesc bluuuz 

Va rog sa nu imi mai transmiteti mesaje private in legatura cu site ul RONUDISM.

Multumesc

"www.ronudism.ro"

Asta inseamna ca trebuie sa ne facem alte conturi sau se exporta actualele conturi pe noul site?

Totul rămâne cum este acum, se schimba adresa de acces și facem și un mic update la site. 

Conturile rămân, pozele, etc. 

"www.ronudism.ro"

Cu plăcere. Doar bănuiesc pentru ce îmi mulţumeşti. Dar am răbdare. Baftă!

Buna.. ar trebui facut o redirectare 301 in .htaccess pe site.. oricine cauta adresa veche, sa faca redirect la cea noua.  

schimba adresa de acces și facem și un mic

Mulțumesc

"www.ronudism.ro"