Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  RONUDISM Stiri

RONUDISM PE PLAJA 2018

Daca sunteti interesat sa participati la intalnirea RONUDISM din vara anului 2018 sunteti rugat sa confirmati prezenta dumneavoastra.

INTALNIREA  RONUDISM ARE LOC PE PLAJA LA CIOCANE DIN EFORIE NORD, in perioada 23.07 - 02.08.2018.

Daca doriti sa va intalniti cu alte persoane de pe site la mare, in alte perioade, va rugam sa postati in acest topic locul si data cand mergeti la mare.

Lista utilizatorilor care au conformat prezenta in perioada 23.07 - 02.08.2018 pe plaja din EFORIE NORD:

1. cypry175
  2. tiboro
  3. ursescu_bogdan
  4. Iulian2017
  5. b_nvalentin 
  6. nashu 
  7. camigabi 
  8. marinel33 
  9. ...
  10. ...
  11. ...
  12. ...
  13. ...
  14. ...
  15. ...
  16. ...
  17. ...
  18. ...
  19. ...

ALTE PERIOADE

MAI

IUNIE

25.06-6.07.2018 EFORIE NORD

IULIE 

AUGUST

Alina (dupa 15 August) EFORIE NORD

lcrysti (dupa 15 August) EFORIE NORD

Napoca 12-22 August EFORIE NORD

SEPTEMBRIE

"www.ronudism.ro"

:) Ce este în program?

Mare, soare, nisip, bere laughing

"www.ronudism.ro"

Si eu am zis ca merg , am fost si anul trecut cum pot sa ratez asa ceva !

@Cristi: Imediat vine august laughing desi nu ar strica si un mai.

@Eugen: Berea nu te incanta?

"www.ronudism.ro"

Ba da. Glumeam. Dacă o să ajung prin zonă o să vin și eu. :)

Asa raspund eu cand stiu ca nu vin laughinginnocenttongue-out

"www.ronudism.ro"

:))))

Chiar nu ține numai de mine. La mare merg cu iubita. Uneori are chef să venim în Eforie uneori nu are. Mie personal îmi place plaja dar uneori nu îmi place atmosfera de acolo (s-au spus și pe aici pe forum unele chestii NOT OK care se petrec acolo). Dacă aș fi venit singur, 100% spuneam și când ajungeam. Așa, nu vreau să fiu genul ăla de om care promite și apoi se dă lovit. E mai corect să spun „poate” decât să spun da și apoi să nu pot ajunge. 

De exemplu, anul acesta (2017 adică) nu am venit la Eforie decât de 2 ori, odată ca să ne vedem cu nashul (care după ce ne-am mai văzut și la 2 Mai mi-a dat reject) și odată în trecere spre casă; altfel ne-am oprit la Costinești unde am venit deseori din 2 Mai de unde eram cazați (ne place ȘI Golful chiar dacă și acolo uneori lumea a fost de o calitate nașpa - țipau, urlau în apă în timp ce făceau chestii bizare, textiliști care se holbau la noi ca niște liceeni în călduri, etc). 

Deci mă poți trece că vin, dar pui un asterisc (confirmat 50%). :))

Poate astrele vor fi de partea RONUDISM.

"www.ronudism.ro"

noi vom fi 25.06-6.07.2018 pe plaja la eforie.daca mai vine cineva in aceasta perioada dati un semn

sa ne opriti si noua 2-3 sezlonguri:)