Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  NUDISM IN ROMANIA

REVELIONUL NUD 2019 SE INTOARCE

Postez din nou acest mesaj,anul trecut am facut aceiasi greseala si nu sa concretizat nimic,acum ca tot suntem in preajma referendului pt familia traditionala sa fiti mai milostivi si poate va hotarati sa vb si poate sa organizam ceva pe undeva,asta daca nu cumva suntem singurii care nu fac prezenta la vot.

revelion nud.jpg108.4K6 views

Cu vot sau nu banii tot se cheltuie:))...Cat despre implicare aici pe site e foarte greu...oamenii abia au bunul simt sa raspunda la salut...aceste "intalniri" Ronudism s-au concretizat cu mari eforturi in primii doi maxim 3 ani de atunci desi au fost atatea propuneri reactia a fost slaba...lumea cauta altceva...99% sunt pe acest site pentru poze...unii habar nu aveau ca exista un chat aici desi este chiar pe pagina principala....se dau adevarati naturisti dar de fapt sunt niste frustrati in spatele unui monitor...Acest vis al revelionului nud este exact acceasi fantezie cu familia traditionala...Promovam familia traditionala dar la emisiunile tv pe primul rand sunt parasutele trimise de la un barbat la altul...alti homosexuali asa zis celebri designeri...dar acum nu zice nimeni despre ei....Realitatea e ca in Romania Naturismul a existat candva cu adevarat acum e totul LABAREALA la cel mai inalt nivel...si asta o reflecta pozele postate de majoritatea de pe site....Cati au avut curajul sa scoata capul in realitate sa isi asume statutul asta de nudist?...Si voi visati la Revelioane?....Ca sa faci asa ceva iti trebuie seriozitate, respect, cum sa te duci sa vorbesti pentru inchirierea unei vile si sa nu iti vina decat o mana de oameni? :)))...Eu am spus ca pot organiza ceva restrans ....zero mesaje....probabil daca anuntam vreo orgie lucram cu programari deja :))

Noi suntem interesati de participare la un revelion nud. 

Buna , sunt si eu interesat de rev nud 2019

Buna si eu sunt interesat de revelionul nud 2019