Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  NUDISM IN ROMANIA

REVELION 2018 NUD

Suntem interesati de un revelion mai altfel,mai inedit ,si anume in pielea goala....am mai scris si anul trecut acest lucru si nu am gasit idei si propuneri,ar fi interesant daca s-ar putea organiza asa ceva,chiar si numai pt cateva cupluri.

Asteptam propuneri si sugestii pentru cei care sunt singuri la trecerea dintre ani si vor sa participe la o petrecere fara inhibitii vestimentare.

EC2B106.jpg787.3K29 views

Suna bine. Ar fi un revelion foarte frumos. Parerea mea.

Ar fi frumos , dar unde?

Se poate inchiria o vila ,dar vor trebui sa fie mai multi amatori pt o astfel de distractie.

Bună idee dar din păcate la noi nu prinde. :(

haideti sa combinam o cabana la munte. Cred ca am putea gasi ceva pentru 2-3-5 cupluri...  dar trebuie vorbit de ieri ca in mare sunt deja rezervate

cam greu cu revelion nud.....revelion cu cupluri  care practica swing se intalnesc destul de des in comunitatea de swingeri ......sa stai nud si sa nu faci nimic mi se pare destul de ...fara rost..

Pai cum nu faci nimic? dansezi, socializezi, bei un pahar de vin, mananci, arunci cu artificii

Dar la un revelion textilisti ce faci?

Cam ce fac textilistii fac și nudiștii,  la revelion.

Problema ca multi dacă aud nud înțeleg sex și nu vad rostul doar la nud. 

"www.ronudism.ro"

Asta este problema universala a nudistilor. Sunt luati drept "sexingrupisti" sau te-miri-ce alte cele :))) Oricum a fost tare alunecosul69, daca nu iese cu futareala, ce rost mai are :))) ai trait degeaba revelionul. Bine, cred ca stie ca si nudistii fac sex, poate chiar si in perioada revelionului :)))).

Sa intelegem pana la urma ca nu este nimeni amator de asa ceva?,atunci mai asteptam 6 luni pana incepe sezonul .

Daca nu este cu sex, se pare ca nu este nimeni interesat.

"www.ronudism.ro"

Anul trecut a f0st revelion nud,ls Szeged,au fost mai multi nudisti romani.

Unde mai exact sa ținut ? Știți ceva sigur ? 

Hey Nudilimea,ar fi super tare să facem un altfel de Revelion decât cel classic. Eu sustin ideea și sunt dispus pentru un astfel de eviment. Cine vrea poate lua legătura cu mine și de ce nu,pot să dau o mână de ajutor daca e cazul :)

Nimic ? nu s-a concretizat ceva , undeva ? 

Buna si noi am fi interesat de revelion nud daca este.

Sunt si eu amator de in revelion nud 

Deci multa lume ar fi doritoare, pacat ca nu s-a discutat mai devreme.  Acum nu se mai poate face decat acasa la cineva, cabanele probabil s-au inchiriat de mult . Plus ca avem o tara destul de mare si e greu de gasit un loc , usor de ajuns pentru toata lumea. Ne mobilizam anul viitor mai din timp. Zic.

Stiu ca 

"www.ronudism.ro"

Sunt curios, s-a mai ținut revelionul nud? :))