Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  RONUDISM Stiri

Primul club de nudism din Romania

In curand vom deschide primul club destinat iubitorilor de nudism din Romania. Destinat in primul rand familiilor , noua locatie va oferi doritorilor facilitati de recreere , socializare si are drept scop promovarea naturismului in adevaratul sens al cuvantului , unui mod de viata sanatos si deosebit. Investitia este una privata accesul fiind permis doar membrilor. Din considerente de securitate si ca respect pentru cei care vor veni in aceasta locatie este interzis sub orice forma fotografiatul si inregistrarea de imagini. Locatia va dispune de mai multe piscine de diferite adancimi si forme, sali de jocuri si lectura. De asemenea pentru a respecta legislatia in domeniul alimentar nu va fi permis accesul cu alimente proprii, locatia dispunand de propria zona de gastronomie. Investitorul a respectat toate cerintele legale si are inclusiv licenta INF. In urma discutiilor promovarea se va face in parteneriat cu RONUDISM prima retea de promovare a naturismului din Romania. Ca in orice club din Europa si din lume, membrii INF  vor beneficia de discount  iar  membrii Ronudism speram sa aiba acces gratuit ( inca suntem in negocieri la acest capitol)... Voi reveni curand cu alte informatii. Pentru cei care doresc informatii despre posturile disponibile vom discuta in privat. Termenul oficial de deschidere preconizam mijlocul lunii mai 2019.

Uitasem un detaliu important! Locatia se afla in apropierea capitalei noastre dragi Bucuresti !

Frumos.. O idee foarte buna si bine-venita. Ma gandesc va totusi vor fi afisate cateva poze cu complexul (binenteles nepopulat) ? Noi, cel mai probabil am fi curiosi sa vizitam acest complex dupa deschidere. Noi am fost tentati sa deschidem un camping pe litoral, cu acelasi profil, dar nu prea cunosc legislatia.. Apoi am renuntat la idee. Felicitari, si mult succes. 

Sa fie într-un ceas bun.

Așteptăm cu nerăbdare orice detaliu și ne oferim la ajutor ,dacă este în puterea noastră. 

"www.ronudism.ro"

Frumos.. O idee foarte buna si bine-venita. Ma gandesc va totusi vor fi afisate cateva poze cu complexul (binenteles nepopulat) ? Noi, cel mai probabil am fi curiosi sa vizitam acest complex dupa deschidere. Noi am fost tentati sa deschidem un camping pe litoral, cu acelasi profil, dar nu prea cunosc legislatia.. Apoi am renuntat la idee. Felicitari, si mult succes. 

Locatia va avea si un site cu fotografii si informatii de contact  si un video de prezentare pe genul resorturilor din Franta..Camping se poate deschide pe litoral dar acolo sunt doua impedimente importante, sezonul este prea scurt, depide de vreme si nu in ultimul rand desi plajele legal sunt in administratia apelor Dobrogea litoral adevaratii gestionari sunt alte persoane influente despre care nu e cazul sa detaliem aici.

O veste minunata,sa speram ca acesta sa fie doar inceputul pt acest gen de cluburi.Tragem speranta ca in viitorul apropiat sa apara asa ceva si in alte parti din tara.

Sper sa se si realizeze ! Bravo intreprinzatorului !

O veste minunata ...

Foarte tare...urmaream de mult siteurile familiilor de nudisti internationale (acolo unde fotografiatul este permis, evident..si lumea mai deschisa la capitolul acesta) si ma gandeam pe cand si la noi asa ceva?...uite ca devine realizabil. Felicitari!

Foarte tare...urmaream de mult siteurile familiilor de nudisti internationale (acolo unde fotografiatul este permis, evident..si lumea mai deschisa la capitolul acesta) si ma gandeam pe cand si la noi asa ceva?...uite ca devine realizabil. Felicitari!

Acele site-uri la care faci referire sunt in general comerciale...mai ales in locatiile cu adevarat naturiste fotografiatul este strict interzis

Felicitari!

Deci la anul avem sanse la un revelion nud in club ?

Felicitari!!!

Eu sunt pregătit de vizită. 

Mi am luat costum de Black Friday :))

"www.ronudism.ro"

@Sorin ti-ai luat costum de Black friday si l-ai dat la altii, nudisti nu poarta costum de baie tongue-out

Aveam unul transparent :))

"www.ronudism.ro"

Felicitari!