Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  NUDISM IN ROMANIA

NUDISM IN BUCURESTI

Stie cineva unde se poate face nudism in Bucuresti?

salutare, stie cineva un loc de nudism in Bucuresti sau pe aproape?

Ti-am raspuns in privat unde exista.

Si pe mine m ar intersa unde se poate face nudism in Bucuresti sau imprejurimi, date fiind conditiile financiare de anul asta fapt pt care nu mai putem ajunge la Vama sau la Nisipurile de aur.

Multumesc!

In zona Bucureștiului nu sunt zone cunoscute pentru nudism. Acum mulți ani am înțeles ca erau doua zone, una pe lacul morii și cealaltă în IOR. 

Acum, singura zona cunoscuta, este Delta Văcărești (eu nu am fost dar într o perioadă mulți spuneau ca merg acolo) 

Anul trecut unele persoane au spus ca a început sa vina politia locala și ofereau avertismente. 

Mie nu îmi inspira încredere zona. 

Mai sunt zonele bune pentru nudism pe lângă București, adică zone pustii unde ai puține șanse sa treacă lumea. Mulți spune ca exista și merg, nimeni nu a spus public unde exact.

"www.ronudism.ro"

Este cineva interesat sa organizam o iesire pe langa Bucuresti?

Salutare, eu sunt interesat

Clar. Mergem undeva la sigur sau exploram inainte? In zona, in afara de Vacaresti nu stiu unde merge fara probleme. 

Si eu sunt interesat de iesiri pe langa sau in Bucuresti

Clar. Mergem undeva la sigur sau exploram inainte? In zona, in afara de Vacaresti nu stiu unde merge fara probleme. 

Unde mai exact prin Delta, poate ne gasim pe acolo sa stam la o vorba, la bronzat?

Daca intri pe la Asmita Gardens, mergi in fata drept pana cand pe stanga vezi niste zone betonate. Intre ele si dig sunt copaci si poenite. Din satelit pe google maps se vede betonul, nu ai cum sa il ratezi. 

Acolo e destul de ok, daca nu te deranjeaza si unele priviri indiscrete

Daca intri pe la Asmita Gardens, mergi in fata drept pana cand pe stanga vezi niste zone betonate. Intre ele si dig sunt copaci si poenite. Din satelit pe google maps se vede betonul, nu ai cum sa il ratezi. 

Acolo e destul de ok, daca nu te deranjeaza si unele priviri indiscrete

Am inteles, e okay, desi sunt multi dubiosi in zona aia :)

nu pot trimite mesaje, eventual poti sa imi dai altceva unde sa discutam, instagram sau nr de telefon ceva

Nu am spus sa se anunțe aici de către asociație, ci de simpli participanți la întâlniri (dacă exista) Cineva care sa spună "am fost la întâlnirea organizata de ARN în București" 

Nefiind nimeni, rămâne la categoria zvon. De asta am spus se zvonește, pentru ca nu este nimeni care sa fi spus ca a participat. 

Asociația are site ul ei,  faptul ca nu publica mai nimic pe acolo este decizia oamenilor de acolo și nu ma privește.

Dar atâta timp cât nici Asociația nu publica pe site și nici nu exista persoane care sa spună ca au participat, nu îmi permit sa afirm ca asociația face întâlniri in București. 

Nici acum nu știu și nici nu ma interesează în mod deosebit. Am menționat zvonul doar ca persoanele interesate sa va contacteze, dacă vor.

Eu după atâta discuții nu am înțeles dacă răspunsul este DA sau Nu, dacă asociația face întâlniri. 

Deci oameni dragi interesați de nudism în București, trimiteți un mesaj către blanosul sau gabriel40 dacă doriți un răspuns la zvon. Simplu și public nu se poate. 

"www.ronudism.ro"

Pe malul argeșului am mai auzit dar nu stiu exact...eu ce.i drept sunt din ploiesti si as fi interesat de o iesire cu toate ca sunt la inceput de nudism mai ales in public ..vă salut