Forums  ›  RONUDISM FORUM  ›  RONUDISM Stiri

DONATII RONUDISM

Toate persoanele care au facut donatii in perioada 2010-2013, au primit un email despre sumele donate si cheltuite pentru gazduire site.

Pe parcursul anului 2014 nu au fost realizate donatii.

In data de 20.10.2014 a fost achitata factura pentru gazduirea site ului ronudism.ro ( Perioada: 09/09/2014 - 08/09/2015 ): 464,70

Suma ramasa din donatii este  -380,95

"www.ronudism.ro"

Să ne mai spui dacă mai e nevoie de bani... 

Pentru a merge mai departe in anul 2016, deschidem posibilitatea de a dona :)

Orice suma este binevenita pentru a plati gazduirea si intretinerea siteului.

Va stau la dispozitie pentru orice nelamuriri!

"www.ronudism.ro"

Prin ce metoda se poate dona? Paypal?

Multumim Emil pentru mesaj. Am postat pe prima pagina un buton de donatii prin PayPall.

Persoanele care realizeaza o donatie sunt rugate sa ne trimita si un mesaj privat dupa ce au realizat donatia.

Mutumim pentru ca sunteti alaturi de noi!

"www.ronudism.ro"

Butonul nu functioneaza :(

Am actualizat. Multumesc de atentionare.

"www.ronudism.ro"

Azi a fost trimis un nou email informativ catre persoanele care au realizat donatii pana in acest moment.

Multumim tuturor pentru implicare.

Persoanele care au efectuat deja o donatie se afla pe prima pagina a site-ului in sectiunea Featured Members.

Daca am ratat pe cineva, astept o atentionare.

"www.ronudism.ro"

Pentru achitarea taxelor de gazduire/intretinere avem nevoie de donatiile dumneavoastra, urmand ca dumneavoastra sa deveniti sponsorii oficiali ai site ului. Pentru persoanele care au o afacere/site/blog putem sa oferim in schimbul donatiei, publicarea unui banner/anunt publicitar vizibil pe perioada a XII luni,

Persoanele care au efectuat deja o donatie se afla pe prima pagina a site-ului in sectiunea Featured Members.

Multumim pentru intelegere si ajutor.

Cu respect,

RND Staff

"www.ronudism.ro"

Back

"www.ronudism.ro"

Donam  ceva  Sorine pentru  sustinere?

Orice :) și oricât.

"www.ronudism.ro"

Vreau sa ajut si eu in donare :)

Cum se poate dona?